Неделя, 31 май 2026

Глобиха с 220 евро търновец държал се грубо с полицаи

  27.02.2026 18:57  
Глобиха с 220 евро търновец държал се грубо с полицаи

Глоба в размер на 220 евро е наложил Районен съд – В. Търново на 40-годишен местен жител за хулиганство. Вчера в момент на извършване на полицейска проверка той се е държал грубо и непристойно със служителите на реда. В резултат на това е бил задържан за срок до 24 часа по ЗМВР. Съставен му е акт по Указа за борба с дребното хулиганство.