Понеделник, 22 юни 2026

Кириякос Георгиу подаде оставка като треньор на "Локо" (ГО)

  21.03.2026 21:11  
Кириякос Георгиу подаде оставка като треньор на \

Наставникът на втородивизионния Локомотив Горна Оряховица Криакос Георгиу подаде оставка след загубата днес у дома от Марек. През пролетта отборът допусна загуби от Пирин и Марек в Горна Оряховица и така и не намери ритъма си от силния есенен полусзон.

„След последния мач поемам пълна отговорност за резултатите и взех решение да подам оставка.
Благодаря на футболистите за усилията, на щаба за професионализма и на всички, които ни подкрепяха. Вярвам, че отборът има потенциал и скоро ще се върне в победния път. Пожелавам успех на клуба занапред“ -написа Георгиу в профиба си в една от социалните мрежи.

https://www.kotasport.com