Служители на полицейското управление във В. Търново задържаха 38-годишен местен жител нанесъл побой на по-възрастен мъж. В петък около 22,30 ч. на тел. 112 е получен сигнал за възникнала разпра на улица в областния град. На адреса незабавно е изпратен полицейски екип, който е установил, че разпрата е възникнала между двама мъже на 38 и 63 години, съответно от В. Търново и с. Дълги припек. Същата е прераснала във физическа саморазправа, в резултат на което по-възрастният мъж е откаран и настанен за лечение във великотърновската болница с травми в областта на главата. Другият е задържан за срок до 24 часа по ЗМВР. По случая е започнато досъдебно производство.

