Проливният дъжд е наводнил помещения на приземен етаж в областната болница, лечебният процес не е нарушаван, ситуацията е нормализирана
В резултат на проливните дъждове снощи в областната болница бяха наводнени Отделението по Клинична патология, звено Стерилизация, складови и админи
23.05.2026 16:46